Класична йога початковий рівень

Класична йога початковий рівень
Йога – це цілісна система як фізичної, так моральної і духовної дисципліни, яка дозволяє досконало оволодіти тілом та розумом. Завдяки цьому отримується можливість досягнення кінцевої самореалізації та повного звільнення від усякого роду обмежень і страждань.
Заняття відбуваються по детально складеній програмі, яка має певну структуру та блоки. Кожне заняття різне, і в контексті, одне заняття – доповнює інше. В програмі занять використовуються методики різних шкіл та напрямків, використовуються багато різних елементів, режимів і підходів. Кожна людина індивідуальна, із вродженими унікальними задатками. Такий підхід дозволяє найбільш якісно відкрити особливості окремо взятого учня, а не нав’язувати сильні сторони та особливості вчителя (гуру, ачарьї).
Початок шляху розпочинається із освоєння бази. Шлях практики (садхана) можна умовно зобразити у вигляді піраміди, де основа є найбільш розлогою та об’ємною. Саме ця основа і є базою. Можна, також провести ще одне порівняння із освоєнням письма, коли спочатку вивчаються букви та розділові знаки. Потім освоюються склади та перші слова. І тільки після, з’являється можливість складати речення і смислові блоки. Щось схоже і в йозі, із освоєних базових навиків, поступово складатимуться все більш складніші та повні елементи.
Асани – положення тіла в йозі, є одним із основних елементів в практиці хатха йоги, та в йозі загалом, особливо на початкових рівнях. Асани мають певну схожість із гімнастичними вправами, і на початкових кроках – схожість досить суттєва. Але з часом асани набуватимуть багато додаткових деталей та особливостей; все більше і повною мірою задіюватимуться, як фізіологічно-психологічні, так і більш тонкі аспекти людини. Також з асан формуватимуться певні зв’язки та комплекси. Освоюватимуться різні режими роботи, як ізометричні(статичні), так і динамічні.
Асани – це надзвичайно ефективні техніки, які перевірені тисячоліттями практик, для комплексного оздоровлення, а також для розвитку психологічних, енергетичних та тілесних аспектів.
Хребет та постава – це одні із основних чинників здоров’я. Завдяки асанам комплексно оздоровлюється хребет і розвиваються м’язова система – малодоступні м’язи та сухожилля, які так необхідні для підтримання здоров’я цієї частини людського організму. Активно стимулюються внутрішні органи. Беруть участь гуморальна ти психосоматичні дії, задіюються моторно і шкірно-вісцеральні рефлекси. В роботі беруть участь десятки самих різноманітних чинників.
З перших занять формується правильна постава, яка є фундаментальною базою асан.
Велику увагу приділяється освоєнню дихальних технік (пранаям). Дихання – це основа життя. Тому йога приділяє йому особливу увагу. Ємкість легень — це основний параметр реального біологічного віку людини. Кисень є основним паливним елементом життєдіяльності, а легені — видільний орган продуктів метаболізму – вуглекислого газу, певна концентрація в крові якого є життєво необхідною. Все тісно взаємопов’язане. Йога має властивість надзвичайно комплексно і ефективно задіювати, оздоровлювати та розвивати самі різноманітні частини людського організму, а не лишень певні аспекти, як це часто відбувається в більшості сучасних систем.
Активно практикуються бандхи та мудри, які працюють на фізіологічному рівні з ендокринною – гормональною системою, а в подальшому ці техніки — є основою енергетичної роботи. Згодом бандхи і мудри з’єднуються з асанами і пранаямами , що виводить практику на якісно вищий рівень.
Велика увага приділяється технікам глибокого розслаблення та релаксації, за допомогою яких досягається розкріпачення та зняття різних тілесних і психологічних блоків. Створюються умови для природного відновлення та оздоровлення організму. Закладаються базові навики для подальшої внутрішньої роботи – самьями. Гармонійний стан людини, та внутрішній спокій – це те що йога «закладає» із перших же занять нею.
Запрошуємо вас на заняття з Миколою Бурдейним в студію по вул.Декабристів 2А.
Кожен вівторок та четвер з 19:45 до 21:15!.
Тренеры
Микола Бурдейний
инструктор
Налаштовуйтеся на регулярність, тільки так ви зможете відчути ефект
Расписание
 • Вторник

  19.45 — 21.15

  Микола Бурдейний
  Yoga-Lifestyle 1 (ул. Декабристов 2а)

 • Четверг

  19.45 — 21.15

  Микола Бурдейний
  Yoga-Lifestyle 1 (ул. Декабристов 2а)